Tema Panjur Kepenk Otomatik Kapı Sistemleri

Anasayfa > Tema Panjur Kepenk Otomatik Kapı Sistemleri

Kurumsal

2000 yılından bu yana Konya’da faaliyet gösteren; ülkemizin panjurda söz sahibi markası GÜVEN PANJUR‘dan aldığı destekle Kayseri’de kurulan TEMA PANJUR alanında uzman kadrosu ile dıştan takma, monoblok ve motorlu panjur sistemleri, kepenk sistemleri, seksiyonel ve endüstriyel garaj kapı sistemleri yana kayar bahçe ve dairesel kapı motor sistemleri, bariyer sistemleri, fotoselli kapı sistemleri, stor, dikey ve jaluzi (şerit perde) sistemleri, sineklik sistemleri, alanlarında uygulama ve projelendirme, satış, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesi ile hareket eden TEMA PANJUR bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olmayı hedeflemektedir. TEMA PANJUR bu hedefleri doğrultusunda ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışında söz sahibi firmalardan biri olmak, her müşterisini “tek” müşterisiymiş gibi değerlendirerek, ihtiyaçlara yönelik en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sağlamaktır.

Vizyonumuz; Güvenilir kurum olma ilkesi ile hareket eden TEMA PANJUR bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktır.